بسته بندی هارد باکس یا جعبه سخت
بسته بندی

بسته بندی هارد باکس

جعبه سخت یا هارد باکس

هارد باکس یا جعبه هارد (جعبه سخت) نوع دیگری از محصولاتی می باشد. که در صنایع بسته بندی و جعبه سازی طراحی و تولید می شود. هارد باکس ها از شیک ترین و مقاوم ترین نوع بسته بندی ها قلمداد می شود. که با طراحی بسته بندی مناسب دارای جلوه زیبا و منحصر به فردی است.

هارد باکس یا جعبه سخت

طراحی و ساخت هارد باکس یا جعبه سخت

این نوع بسته بندی در صنایع تجاری و غذایی محبوبیت فراوانی دارند. موسسه چاپ و بسته بندی توانگران با استفاده از بروزترین تکنولوژی و ماشین آلات پیشرفته جهت چاپ هارد باکس ها با مغزی چوبی و مقوایی و در تیرازهای گوناگون در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

موارد استفاده از هارد باکس

روکش کاغذ رنگی هارد باکس

از روکش کاغذ رنگی بیشتر برای جعبه های کادویی استفاده می شود. و می توان از طلاکوب بر روی آن استفاده کرد. این روکش قابلیت چاپ آفست دارد ( یک رنگ و دو رنگ ) ولی تنوع رنگی آن بینهایت است. این نوع روکش به علت نداشتن بافت ، آسیب پذیری بالایی نسبت به روکش های دیگر دارد. اما جعبه با استفاده از روکش کاغذ رنگی ظاهری خاص و زیبایی را خواهد داشت.

هارد باکس یا جعبه سخت لاکچری

بسته بندی هارد باکس جعبه سخت لاکچری

از جعبه های هارد باکس یا جعبه سخت مقوایی در انواع بسته بندی ها و محصولات صادراتی و انواع جعبه های فانتزی و بسته بندی لوکس می توان استفاده کرد. و حتی می توانید روی این نوع جعبه ها از کاغذ سفید و روکش اختصاصی ، روکش کرافت نیز استفاده کنید و یا اینکه می توانید از هیچ روکشی استفاده ننمایید.

روکش ها به صورت جدا گانه تهیه می شوند. و شما می توانید انواع طرح ها را با سلیقه خود و به صورت اختصاصی چاپ کنید.

انواع روکش های جعبه سخت

هارد باکس ساعت مچی یا جعبه سخت

جعبه بندی هارد باکس یا جعبه سخت ساعت مچی

روکش کاغذ فانتزی هارد باکس

روکش کاغذ فانتزی شباهت بسیار زیادی با روکش کاغذ رنگی دارد و تنها تفاوت بین این دو این است. که روکش کاغذ فانتزی از مقاومت بیشتری برخوردار است. در این روش نیز می توان از طلاکوب و چاپ افست نیز استفاده کرد. تنوع رنگ ها در آن نامحدود است. ازاین روکش بیشتر در جعبه های کادویی از آن استفاده می شود .

بسته بندی و هارد باکس توانگران

بسته بندی و هارد باکس توانگران

روکش سلفون مخملی جعبه سخت

روکش سلفون نیز شباهت بسیاری به روکش سلفون مات دارد و تنها تفاوت بین آنها بافت مخملی بودن آن ، است که ظاهری بسیار زیبا و خاص به جعبه می بخشد. و بیشتر برای کالا ها و بسته بندی لوکس و لاکچری از آن استفاده می شود. معایب این کار در این است که به مرور زمان با تماس دست مخمل آن از بین میرود. در این کار می توان از چاپ و هم از طلاکوب استفاده کرد و دارای تنوع رنگی بالایی است .

هارد باکس یا جعبه سخت

طراحی و ساخت هارد باکس یا جعبه سخت

روکش گالینگور هارد باکس

این نوع روکش تمیز ترین و بهترین و از نظر استحکام قوی ترین نوع روکش در بین تمامی روکش ها میباشد , تنوع در آن نیز از همه بیشتر و دارای بافت های متفاوتی از جمله : بافت چوب، بافتی شبیه به چرم ، متالایز و غیره بوده است . روکش گالینگور ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین روکش ها بوده و بیشتر جعبه سازان از این نوع روکش استفاده میکنند .

 

هارد باکس یا جعبه سخت

طراحی و ساخت و تولید هارد باکس یا جعبه سخت

روکش کرافت هارد باکس

روکش کرافت از نیشکر درست می شود. و رنگ آن به صورت کاهی است . این نوع روکش دارای بافت های تمیز و یک دستی بوده که باعث می شود ، بافت های خراب مقوا را به خوبی پوشش دهند. روکش کرافت قابلیت رنگ کردن را دارند و بر روی آن می توان هم از چاپ و هم از طلاکوب استفاده کرد روکش های کرافت از کیفیت بالایی برخوردار است. و علت ارزان تر بودن آن نسبت به بقیه روکش ها ، به این دلیل است. که تمامی فرایند تولیدی آن در کشور انجام می شود .

روکش کرافت هارد باکس

روکش کرافت جعبه سخت موسسه توانگران

روکش سلفون مات جعبه سخت

روکش سلفون مات بهترین نوع روکش برای جعبه های سخت می باشد. و این نوع روکش دارای تنوع رنگی بی نهایت بوده است . برروی این روکش هم می توان از چاپ و هم از طلاکوب استفاده کرد . این روکش بهترین گزینه برای افرادی است که می خواهند اطلاعات محصول خود را بر روی جعبه هار باکس درج کنند. تنها معایب این روکش به این دلیل است. که پستی ها و بلندی های مقوا را بیشتر از دیگر روکش ها نشان می دهد.

تصویر نویسنده
مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.