بسته بندی خلاقانه کالا
بسته بندی,بسته بندی کالا

بسته بندی کالا

بسته بندی کالا

بسته بندی. علم هنر و فناوری محصور کردن است. یا می توان گفت که عدل بندی از محصولات محافظت می کند و یا اینکه برای توزیع یا ذخیره سازی و یا فروش و استفاده از آن محصولات است.

بسته بندی محصولات
بسته بندی محصولات و کالا

بسته بندی کالا و محصولات و یا جعبه بندی کالا (پکیجینگ) یکی از روش هایی است. که علاوه بر ایجاد لایه محافظتی در اطراف کالا ، می تواند در جذب مشتری و بازاریابی نیز موثر باشد.

بسته بندی لاکچری

بسیاری از مواد غذایی ممکن است. در هنگام جا به جایی آسیب ببینند یا خنک شوند. بنابراین باید از متریالی برای نگهداری مواد غذایی استفاده کرد که علاوه بر بهداشت بالا از مقاومت بالایی نیز برخوردار باشد. بسته بندی محصولات بهترین راه برای جلوگیری از خنک شدن مواد غذایی و آسیب دیدن آنها است. برای بسته بندی مواد غذایی از متریال های مختلفی مانند کارتن جعبه بندی بیرون بر استفاده میشود.

بسته بندی لاکچریطراحی بسته بندی لاکچری کالا

 

انتخاب یک بسته بندی لاکچری کالا یا بسته بندی لوکس مناسب برای مواد غذایی مانند پیتزا ، کباب ، مرکبات ، کافه ، ساندویچ و غیره ممکن است کمی سخت باشد. با این حال پک ها باید به گونه ای انتخاب شوند. که علاوه بر طرح گرافیکی جذاب ، از استحکام بالایی برخوردار باشند. تا از آسیب دیدن و سرد شدن مواد غذایی جلوگیری کنند. بهترین بسته بندی لاکچری در این مقاله موجود میباشند.

 

به همین دلیل لازم است که در هنگام انجام آن نکاتی را رعایت کرد. به علاوه در سطح جهان نیز برای اطمینان از درست انجام شدن این کار یک سری از استانداردها به عنوان استاندارد بسته بندی کالا و استاندارد پکیجینگ تعریف شده اند.

بسته بندی جعبه

طراحی بسته بندی کالا از جمله خدماتی است ، که موسسه فرهنگی و هنری توانگران سال هاست تولیدات وسیع و گسترده ای در زمینه چاپ و بسته بندی لوکس، الخصوص بسته بندی لاکچری داشته است.

بسته بندی خلاقانه جعبه لاکچری
بسته بندی خلاقانه لاکچری و لوکس

نحوه بسته بندی کردن جعبه؟

بسته بندی جعبه مقوایی نوعی از بسته بندی های نسبتا ظریف محسوب می شود. که علاوه بر امکان تولید به شکل های هندسی متفاوت دارای قابلیت چاپ بی نهایت. و امکان اضافه کردن لایه سلفونی جهت افزایش استحکام . کمک به حفظ نو بودن بسته بندی و جلوگیری از تاثیر رطوبت و آب بر لایه خارجی بسته بندی را دارد.

ساک دستی و کیسه کاغذی فروشگاهی
ساک دستی لاکچری مخصوص ساعت فروشی ها

تمامی کارفرمایان فعال در این حوزه موظف هستند. که چنین استانداردهایی را رعایت کرده و نکات آن را در هنگام . بسته بندی . یا پکیجینگ به کار گیرند. در غیر این صورت مشمول پرداخت جریمه خواهند بود. حتی در مواردی ممکن است رعایت نکردن این نکات منجر به خارج شدن محصول از بازار شود. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم تمامی استاندارهای جهانی بسته بندی کالا و پکیجینگ را با هم بررسی کنیم.

فلسفه استاندارد بسته بندی و جعبه بندی کالا چیست؟

بسته بندی محصولات
بسته بندی کالا و محصولات

یکی از مهمترین سوالاتی که در ابتدای بحث باید به آن پاسخ دهیم. علت تدوین این نوع استانداردها و الزام رعایت آنها است. باید بدانیم هر استانداردی برای رسیدن به اهداف مشخصی که به نفع تولیدکننده و مصرف کننده است. نوشته می شود. استانداردهای بسته بندی کالا و پکیجینگ .نیز اهداف خاصی را دنبال می کنند.

به عنوان مثال هدف اصلی از این استانداردها محافظت از کالا و حفظ ایمنی آن در برابر انواع عوامل طبیعی و مصنوعی است. از جمله این عوامل می توان به ضربه، حرارت، فشار، رطوبت، گرد و غبار و اکسیژن اشاره کرد. به این ترتیب رعایت. استانداردهای. بسته بندی محصولات و پکیجینگ به شما کمک می کند. که طول عمر محصول خود را بالا ببرید. و کیفیت آن را در گذر زمان حفظ کنید.

یکی دیگر از اهداف استاندارد بسته بندی کالا و استاندارد پکیجینگ برقراری یک ارتباط میان تولیدکننده و مصرف کننده است. چراکه تولید کننده می تواند بر روی. بسته بندی محصولات .تمامی نکات مربوط به نحوه نگهداری و استفاده از کالا را توضیح دهد. در نتیجه مصرف کننده دیگر نیازی نخواهد داشت که برای اطلاع از اصول حمل و نقل، نگهداری و استفاده از کالا به منابع دیگری سر بزند.

در کنار این ها جعبه بندی کالا یک راه مناسب و ارزان برای بازاریابی و جذب مشتری است. جعبه بندی مناسب و جذاب می تواند. همانند یک بازاریاب بی جان از پشت ویترین مشتری را به خود جذب میکند. و نقش موثری در افزایش فروش محصول داشته باشد.

تصویر نویسنده
مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.